Volné pracovní místo  Operátor linky pro povrchové úpravy (od 21.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Chcete být součástí mezinárodního týmu významné společnosti? Máte zkušenosti s prací na lince s chemickými procesy? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • obsluha linky a kontrola správného provozu
  • kontrola výrobní kvality
  • provádění preventivních kontrolních činností a drobných úprav
  • spolupráce s kolegy

Požadujeme

  • chemické/technické vzdělání (SŠ/VŠ)
  • zkušenosti s chemickými úpravami povrchu
  • mírně pokročilá AJ
  • pečlivost, zodpovědnost, fyzická zdatnost

Nabízíme

  • práce v moderní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení + prémie
  • možnosti vzdělávání (jazyk, odborné vzdělání)
  • zajištěné stravování na pracovišti
  • benefity ve formě příspěvků na volnočasové aktivity – kulturní, sportovní aj.
  • práce na HPP
  • nástup možný ihned
  • pracoviště: Prostějov

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.