Volné pracovní místo Operátor Lisu ve výrobě

aktivní
DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o.

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické „HR služby“ (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu „Try and Hire“, dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Místo pracoviště
Hustopeče
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity, středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • práce na postupovém lisu při výrobě ze svitku (výroba lisovaných dílů pro automobilový průmysl)
  • obsluha lisu v kategorii od 200 do 600 tun

Požadujeme

Požadavky:

  • Vyučen/SŠ ve strojírenském oboru
  • minimálně 2 roky praxe na lisu
  • znalost práce na postupových nástrojích
  • možnosti práce na 12 ti hodinových směnách

Nabízíme

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr v Hustopečích
  • Závodní stravování
  • nástup: ihned

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.