Volné pracovní místo  Operátor Plzeňsko zpracování PC dat (vhodné pro absolventy)

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

Hledáme schopné brigádníky a následně zaměstnance na pozici zpracování dat.
Pozice je vhodná pro absolventy SŠ nebo VŠ studenty s možností uplatnění na dobu 2-3 měsíců.

Náplň práce:
  • práce s PC
  • skenování dokumentů
  • kontrola správnosti dokumentů
  • kontrola gramatické správnosti dokumentů

Požadujeme:
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • dobrá práce s PC znalost Windows Office Word
  • znalost českého jazyka podmínkou
  • pečlivost aktivní přístup k práci
  • možnost práce na směny (6-14h 14-22h)
  • nástup ihned

Nabízíme:
  • pracovní uplatnění na do 2-3 měsíců (min. 2 měsíce v kuse) formou brigády následná možnost přechodu na HPP
  • finanční ohodnocení 7.500 9.000 Kč čistého za měsíc
-pracoviště: Plzeň

Zaujala Vás brigáda a možnost následného trvalého uplatnění? Zašlete nám Váš životopis pomocí volby "odpovědět". Nezapomeňte na telefonní kontakt.