Volné pracovní místo  Operator produkcji - Karviná, 16 000 CZK

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek
Vzdělání Vyučení

O firmě

Popis pracovní nabídky

Ref. č.: 4-21-208497. Firma z siedzibą w RCz w Karvina, produkująca zestawów medycznych i narzędzi, szuka pracowników na stanowisko Operatora produkcji.<br/>
<br/>Opis stanowiska pracy: <ul>
<li> praca w hali produkcjyjnej</li>
<li> prace montażowe </li>
<li> obsługa maszyn</li>
<li> praca na trzy zmiany</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> średnie wykształcenie</li>
<li> doświadczenie w przedsiębiorstwie produkcyjnym mile widziane</li>
<li> zaangażowanie</li>
<li> sprawność fizyczna i wytrzymałość psychiczna</li>
<li> możliwość dojazdów do pracy w Karwinie</li>
</ul>

Nabízíme

Oferujemy:<ul>
<li> umowę o pracę </li>
<li> miesięczne wynagrodzenie w wysokości 14 - 16 tysięcy koron </li>
<li> premię za ponadnormatywną wydajność w pracy</li>
<li> możliwość przejścia na umowę o pracę stałą</li>
<li> miejsce pracy – Karviná</li>
</ul>