Volné pracovní místo Operátor v textilním závodě - Elektrikář – Mechanik, 18 000 Kč

aktivní
SODAT, s.r.o.
Místo pracoviště
Brno
Plný úvazek
Vzdělání
základní, odborné vyučení bez maturity, středoškolské nebo vyučení s maturitou

Do textilního závodu hledáme šikovné a zručné pracovníky na hlavní pracovní poměr na pozici Elektrikář – Mechanik. Máte zkušenost s touto prací, jste zruční, pracovití a práce se nebojíte? Tak již neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Náplň práce:

  • Údržba, oprava a nastavení strojů
  • Práce na středisku údržby

Požadujeme

  • Vzdělání nebo praxe na pozici Elektrikář/Údržbář – velkou výhodou!!!
  • Pracovitého, manuálně zručného, samostatného a zodpovědného člověka
  • Praxe v textilním oboru výhodou, ale NIKOLIV podmínkou
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Hodinová hrubá mzda: od 85,90 Kč + příplatky dle kolektivní smlouvy (noční, víkendy, svátky)
  • 20 dní dovolené
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Příspěvek na stravu
  • Zázemí silné a stabilní společnosti s možností kariérního růstu
  • Nástup: I H N E D
  • Místo výkonu práce: B R N O