Volné pracovní místo  Operátor vstřikovacích lisů

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Jsme personálně poradenská společnost, pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti strojírenství, hledáme vhodné kandidáty/- ky na pozici:
OPERÁTOR DO VÝROBY – OBSLUHA STROJŮ
Místo výkonu práce je CTPark Modřice.

Náplň práce:
  • obsluha vstřikovacích lisů
  • nahazování forem a jejich optimalizace
  • doplňování materiálu ke strojům

Požadujeme

Požadujeme:
  • SOU nebo SŠ vzdělání strojní
  • zkušenosti ve výrobě s obsluhou strojů
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • nástup ihned (nebo co nejdříve)
  • ochotu pracovat na 3-směnný provoz
  • spolehlivost

Nabízíme

Nabízíme:
  • moderní prostředí stabilní společnosti
  • motivující platové ohodnocení
  • možnost profesního růstu
  • nadstandardní balíček zaměstnaneckých výhod a benefitů

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".