Volné pracovní místo Operátor výrobní linky

aktivní
Jobs 4 Joy SE
Místo pracoviště
Brno - Slatina
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity

Firma v Brne hledá na volní pracovní místa šikovné pracovníky na pozici Operátor/ Operátorka výroby.
Nástup: možný IHNED/ dohodou
Směny: 12hod (krátký, dlouhý týden = denní a noční směny)
Náplň práce: kompletace solárních panelů, obsluha výrobních automatických zařízení, pájení, instalace komponentů na solární panely, činnosti související s finální úpravou panelů.

Požadujeme

  • Chuť pracovat a manuální zručnost
  • Dlouhodobú spolupráci
  • Ochotu pracovat na směny (6:00–18:00, 18:00–6:00)
  • Manuální zručnost, dobrý zdravotní stav

Nabízíme

  • Stabilní práce na HPP (1 rok, možnost prodloužení)
  • Čisté a moderní pracovní prostředí
  • Mzda při odpracování celého měsíce: 15 000,– Kč/čistého
  • Možnost ubytování zdarma / příspěvek na bydlení
  • Týdenní zálohy až 1000 Kč
  • Možnost přesčasů
  • Nástup možný březen/duben

Absolventi

Pozice je vhodná pro absolventy