Zařazeno v oborech:
Výroba a průmysl
Pozice:
Výrobní operátor
Lokalita:
Benešov
Může se Vám hodit:
Výrobní operátor Benešov

Volné pracovní místo Operátor výroby / manuální pracovník - Benešovsko

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Benešovsko
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Pro našeho klienta výrobní společnost hledáme vhodné kandidáty/tky na pozici Operátor výroby/ Manuální prácovník.

Náplň práce:

  • balení produktů
  • práce ve výrobní hale
  • kontrola kvality výrobků
  • jednosměnný a dvousměnný provoz

Požadujeme:

  • vysokou manuální zručnost šikovnost preciznost
  • flexibilita
  • zkušenosti z výroby výhodou
  • dobrý zdravotní stav
  • spolehlivost
  • zájem o dlouhodobé pracovní uplatnění
  • NZV nebo VZV osvědčení výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení (fixní plat + odměny)
  • benefity
  • Místo výkonu práce: Benešovsko
  • nástup ihned

Zaujala Vás pracovní pozice? Zašlete nám váš životopis pomocí volby „odpovědět“.