Volné pracovní místo  Operátor výroby (18.500-22.000 Kč) SPĚCHÁ !!!

Lokalita a další
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

MÁME VOLNÉ POZICE !!! NÁSTUP IHNED !!! AŽ 22.000,- KČ !!!

Hledáme muže, kteří umí přiložit ruku k dílu. Muže, kteří chtějí jistotu stabilního zaměstnání a dobrý plat. Muže, kteří chtějí být důležitým členem týmu a pracovat pro celosvětově uznávanou výrobní společnost s dlouholetou tradicí a pevnou pozicí na trhu. Jste to vy? Zašlete svůj životopis a kontakt na Vás, brzy se ozveme.

Náplň práce:
  • manuální práce ve výrobě
  • montáž dílů a následné balení

Požadujeme

  • manuální zručnost
  • ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
  • spolehlivost a fyzickou zdatnost
  • praxe ve výrobě VÝHODOU
  • orientace v technické dokumentaci VÝHODOU

Nabízíme

  • dlouhodobou spolupráci na HPP
  • platové ohodnocení až 22.000Kč
  • individuální bonusy až 25%
  • 25 dní dovolené za rok
  • stravenky, FlexiPassy
  • firemní akce

Vhodné pro

Absolventy.