Volné pracovní místo OPERÁTOR VÝROBY na HPP v Teplicích

aktivní
PersCom s.r.o.
Místo pracoviště
Teplice
Plný úvazek
Vzdělání
základní, odborné vyučení bez maturity, středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
18000-22000 Kč

Pojďte pracovat do stabilní výrobní společnosti (fungující už od r. 1925) v Teplicích,
kde Vás za práci odměníme nástupní mzdou od 15 900 Kč (+ bonusy až 3.000 Kč)
a přidáme PŘÍPLATKY za přesčasy, svátek, víkend, noční i odpolední.
Posilnit se můžete v naší závodní jídelně
a odpočinout si můžete až 5 týdnů v roce.
Pracovní pomůcky od nás dostanete.

Požadujeme

Stačí, když máte ZKUŠENOST s výrobou (ale můžete být i absolvent – vyškolíme Vás), nemáte problém s docházkou, nevadí Vám pracovat v 3-směnném provozu (přechodně i nepřetržitém), jste fyzicky zdatný a nebojíte se manuální práce se sklem u brousícího stroje.

Zaměstnáme Vás ihned! Pošlete nám svůj ŽIVOTOPIS a my se s Vámi domluvíme na osobním pohovoru. Můžete nám také napsat nebo zavolat pro více informací.

Absolventi

Pozice je vhodná pro absolventy

Podobné nabídky práce

Pracovník obsluhy výsekového stroje
Požadavky: - praxe s prací na výsekovém stroji vítána - znalost seřizování strojů - přesnost, spolehlivost - manuální zručnost a technická zdatnost - schopnost samostatné práce a ochota učit se Uvedena nástupní mzda +prémie Zaměs ...
Colortec, s.r.o. Modlanská 1201/1, Teplice Plný úvazek
týden
Obsluha strojní pily/skladník/manipulant
Náplň práce: - obsluha pásové pily, manipulace s tyčovým materiálem Požadujeme: - řidičský průkaz sk. B - znalost čtení výkresové dokumentace - praxe a průkaz VZV výhodou - spolehlivost, ochota učit se nové věci, flexibilita N ...
Wienerberger eurostroj, spol. s r. o. Řetenická 133, Teplice Plný úvazek
týden