Volné pracovní místo  Operátor výroby - obsluha strojů

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 11-21-186349. Máte zkušenosti jako operátor výroby v automotive společnosti? Láká Vás nepřetržitý provoz - 4 dny práce // 4 dny volna. Tak neváhejte a ozvěte se. Stále hledáme vhodné kandidáty na pozici:<br/>
<br/>Operátor výroby - obsluha strojů <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> výstupní kontrola</li>
<li> balení/ vybalování</li>
<li> pomocné práce ve výrobě</li>
<li> obsluha a drobné opravy svěřeného stroje</li>
<li> ochota pracovat v nepřetržitém provozu ( 4 dny práce, 4 dny volna)</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SOU/SŠ </li>
<li> zkušenosti s obsluhou a drobnou opravou strojů výhodou </li>
<li> zkušenosti na obdobné pozici výhodou </li>
<li> ochota prácovat v nepřetržitém provozu</li>
<li> flexibilita</li>
<li> manuální zručnost</li>
<li> spolehlivost</li>
<li> místo výkonu práce: LIBEREC</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> dlouhodobá spolupráce</li>
<li> práce v Liberci </li>
<li> bonusy závislé na plnění norem, měsíční docházky až 4000,-Kč</li>
</ul>