Volné pracovní místo Operátor výroby s AJ

aktivní
JOBSYSTEM s.r.o.
Místo pracoviště
Technologický park Hořátev (okres Nymburk)
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity, středoškolské nebo vyučení s maturitou

  • Navažování farmaceutických solí a příprava suchých dialyzačních koncentrátů
  • Příjem objednávek a expedice hotových výrobků
  • Evidence skladových zásob surovin
  • Obsluha technologických zařízení
  • Úklid a sanitace pracovních prostor

Požadujeme

  • Vyučení/středoš­kolské vzdělání, ideálně chemického zaměření
  • Dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Znalost práce na PC
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, pracovitost, zodpovědnost, flexibilita
  • Ochotu dále se vzdělávat

Nabízíme

  • Náročnou smysluplnou, perspektivní a zajímavou práci na HPP v rostoucí mezinárodní společnosti.
  • Práci s moderním technickým vybavením v čistém pracovním prostředí
  • Platové ohodnocení na základě prokázaných znalostí a zkušeností
  • Příspěvek na stravování
  • Týden dovolené navíc
  • Další firemní benefity
  • Dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti

Jiná sdělení

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Centec automatika, spol. s r.o., mezinárodní společnost, která se kromě vývoje a výroby senzorů, přístrojové techniky a provozních technologií zabývá také výrobou dialyzačních roztoků na bázi farmaceutických strojů, prodejem a servisem měřicí a regulační techniky a vybavením laboratoří renomovaných světových značek.

Místo práce: Technologický park Hořátev (okres Nymburk)

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte volbu „odpovědět“.

Podobné nabídky práce

Pracovníci farmaceutické výroby
Požadujeme : výuční list, spolehlivost, pečlivost Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou na 12 měsíců a poté možnost prodloužení, nekuřácké pracoviště, stravenky, 5 týdnů dovolené. Kontaktovat: 7.00 - 16.00 hod. ...
Biomedica, spol. s r.o. 104, Hořátev Plný úvazek
aktivní
VÝROBA, KONTROLA, OPRACOVÁNÍ PRYŽOVÝCH DÍLŮ
Náplň práce: kontrola a opracování pryžových dílů. Požadujeme:dobrý zdravotní stav, hlavně zrak, odpovědnost, samostatnost, flexibilitu, zručnost, trpělivost, rozhodnost, technicky zdatný. Nabízíme: stravenky. Pracovní místo je v ...
KUTIFEL s.r.o. Rudé armády 89, Zvěřínek Plný úvazek
aktivní
DĚLNÍK VE VÝROBĚ VYSOKOTLAKÝCH DESEK
Místo výkonu : TEMAC a.s., Zvěřínek, Nymburská 53 Požadujeme : flexibilitu, spolehlivost, fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav. Nabízíme: týden dovolené navíc, závodní stravování, penzijní připojištění. ...
TEMAC, a.s. Nymburská 53, Zvěřínek Plný úvazek