Nabídka práce ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Volné pracovní místo  Operátor výroby se zkušeností s VZV - nástup do kmene | Mzda 35 000 Kč

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 30 000–35 000 Kč / měsíc

Do naší významné společnosti v městečku Byšice přijmeme šikovné operátory do výroby.

Pracovní náplň
  • obsluha výrobních zařízení
  • sledování průběhu výroby
  • zaznamenávání odchylek ve výrobě a procesu
  • ovládání výrobních systémů
  • nastavování zařízení a drobné opravy
  • obsluha vysokozdvižného vozíku a manipulace s výrobky

Požadujeme

  • SOU - vyučení
  • praxe ve výrobě min. 2 roky
  • zkušenosti s řízením VZV
  • znalost práce na PC
  • ochota pracovat ve 3směnném provozu

Nabízíme

  • dlouhodobé a stabilní zaměstnání na HPP
  • motivující mzdové ohodnocení
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • odměny/bonusy
  • 25 dní dovolené
  • příplatky za odpolední/noční/víkendy
  • dotované stravování
  • multisport karta
  • dostanete od nás pracovní oblečení
  • výhodné mobilní tarify I pro rodinné příslušníky

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Děkujeme za váš zájem o práci v naší společnosti. Těšíme se na možnost spolupráce s vámi! Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes.

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka - o nás

• Mezinárodní společnost Manuvia vznikla v roce 1998.

• Pro každého z vás najdeme práci přesně na míru dle vašich představ a požadavků.

• Naše nabídka pracovních míst je rozmanitá, a proto máme v současnosti tisíce spokojených zaměstnanců napříč Evropou.

• Působíme v Česku, na Slovensku, v Polsku, Rumunsku, Srbsku a v Německu.

• Více se o nás dozvíte na www.manuvia.cz.

číst dále

Dostanete peníze navíc

Nabízíme práci pro každého

Poskytujeme bezplatné služby

Zanecháte nám kontakt

My Vám odpovíme do 24 hodin

Setkáme se na pobočce

Sledujte nás

Máte zájem o nabídku Operátor výroby se zkušeností s VZV - nástup do kmene | Mzda 35 000 Kč?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Karla Ježíková z Manuvia, a. s., organizační složka

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Operátor výroby se zkušeností s VZV - nástup do kmene | Mzda 35 000 Kč

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.