Volné pracovní místo  Operátor/ka call centra

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 8-13-210719. Pro call centrum hledáme vhodné kandidáty na pozici Operátor/ka zákaznického centra <br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> Přijímání příchozích hovorů a vyřizování požadavků zákazníků </li>
<li> Aktivní komunikace se zákazníkem </li>
<li> Vyřizování požadavků zákazníků po telefonu</li>
<li> Vyhledávání možností pro vyšší spokojenost zákazníka</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Komunikační dovedonosti na vysoké úrovni</li>
<li> Vysoká odolnost proti stresu, schopnost jednání s nepříjemnými lidmi</li>
<li> Schopnost najít a nabídnout alternativní řešení </li>
<li> Schopnost učit se, přijímat nové informace </li>
<li> Flexibilita</li>
<li> Praxe v call centru (výhodou)</li>
<li> Ochota práce na směny</li>
<li> Základní znalost AJ (výhodou)</li>
<li> Orientace v mobilních telefonech a s nimi spojených službách výhodou</li>
<li> Psaní na klávesnici</li>
<li> IT znalosti a dovednosti: Znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook, Internet)</li>
<li> SŠ vzdělání s maturitou výhodou</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Zaměstnanecké benefity (tarify, stravenky) a soutěže </li>
<li> Káva a čokoláda zdarma</li>
<li> Příležitosti k dalšímu rozvoji </li>
<li> Relaxační zóna s XBoxem</li>
<li> Zázemí silné mezinárodní značky </li>
<li> Zajímavá práce v příjemném prostředí a v kolektivu pohodových lidí </li>
<li> Práce v nové administrativní budově v centru Ústí nad Labem</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.