Volné pracovní místo  Operátor/ka - možnost z domova

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

marketigová, komunikační agentura

Společnost One2one Communication s.r.o. je profesionálním poskytovatelem marketingových služeb. Našimi klienty jsou největší české i mezinárodní společnosti.

náplň práce:

-komunikace s klienty po telefonu - není potřeba mít zkušenosti z oboru, na produkt budete zaškoleni zdarma
-podávání informací o nových produktech, službách a uzavírání objednávek po telefonu

Požadujeme

PC s pevným připojením na Internet (UPC, Chello, Karneval, Internet Expres atp.)
náhlavní soupravu
hovory uskutečňovány přes internet, z naší databáze, hovorné na naše náklady
velmi dobré komunikační schopnosti, bez jakýchkoliv vad řeči
příjemné vystupování - výborný hlasový projev
obchodní talent výhodou
uživatelská znalost práce s PC
spolupráce možná ihned

Nabízíme

pracovní dobu dle vašich možností
nadstandardní ohodnocení – plat formou provize - záleží jen na vás, kolik si vyděláte
provize 200Kč / 1objednávka
denní a týdenní bonusy navíc
odborné zaškolení zdarma
podmínkou spolupráce je týdenní účast na školení v sídle společnosti v Praze, kde si vše pod odborným dohledem vyzkoušíte
předchozí zkušenosti nejsou podmínkou
komunikační i produktové školení zdarma
možnost dlouhodobé spolupráce

Jiná sdělení

Důležité informace!!

Pro tuto práci není nutná klasická telefonní linka, telefonní hovory budou vedeny prostřednictvím internetové telefonie, náklady na hovory hradí naše společnost. Pro svoji činnost potřebujete pouze PC s pevným připojením na Internet - UPC, Chello, Karneval, Internet Expres apod., funkční zvukovou kartu ve vašem počítači, sluchátka s mikroportem.

Pokud vám vyhovuje tato forma spolupráce a chcete se k nám přidat, je důkežité zúčastnit se vstupního školení v naší společnosti v Praze. Po vyškolení budete s námi spolupracovat přímo z vašeho domova.
(předpokládaná doba školení 3 dny +,
dle dohody možné školení o víkendu)