Volné pracovní místo  Operátor/ka na výrobní lince - Benešovsko Voticko

Lokalita a další
Vzdělání Základní

Do rozšiřujícího se týmu ve výrobě hledáme dělnice na výrobní linku (Operátorky výroby)

Náplň práce:
  • balení zboží a lehké manuální práce na výrobní lince nalévání směsí do stroje (manipulace s těžší hmotou - schopnost nosit věci do 15 kg)
  • Pro muže možnost: míchání těsta a další těžší manipulační práce

Nabízíme:
  • 13.-13.500 Kč hrubého/měsíc
  • možnost měsíčního bonusu
  • dotované stravování (oběd 25-40 Kč)
  • práce 12h dlouhý/krátký týden (vč. víkendů)
  • práce vhodná hlavně pro ženy mužům nabízíme manipulačně náročnější uplatnění
  • příjemný kolektiv
  • stabilní práce na hlavní pracovní poměr
  • nástup co nejdříve!

Požadujeme:
  • dobrý zdravotní stav (žádná zdravotní omezení žádné infekční onemocnení žádné problémy se zády krční páteří apod.)
  • pečlivost zodpovědnost
  • znalost českého nebo slovenského jazyka
  • schopnost jednoduchých počtů
  • pravidelnou docházku
  • práce v potravinářství výhodou
  • potravinářský průkaz podmínkou (možnost před nástupem dodělat)

Zaujala Vás pracovní nabídka? Zašlete nám životopis včetně telefonního kontaktu.