Volné pracovní místo  Operátor/ka odd. podpory přímého prodeje

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Popis pracovní nabídky

Charakteristika pracovní pozice:
  • Aktivní oslovování stávajících klientů společnosti s nabídkou produktů a služeb. Poskytování telefonických informací klientům společnosti, zpracovávání žádostí o úvěr, provádění změn v databázi a zodpovídání za řešení požadavků souvisejících s čerpáním spotřebitelského úvěru.

Náplň práce:
  • Telefonický kontakt s klienty společnosti
  • Poskytování informací o produktů společnosti a o podmínkách žádosti o úvěr
  • Nabízení produktů klientům a potencionálním zákazníkům společnosti
  • Příprava a sestavování konkrétní nabídky úvěru dle požadavků klienta
  • Získávání podkladů k uzavření smlouvy o poskytnutí úvěru
  • Ověřování úplnosti a správnosti údajů a podkladů k úvěru získaných od klienta
  • Aktualizace a ověřování dat

Požadujeme

  • Velmi dobré vyjadřovací schopnosti a ochotu předávat informace
  • Dobré prodejní dovednosti
  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Uživatelskou znalost práce s PC
  • Pozitivní orientaci na zákazníky
  • Pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme

  • Práci na HPP
  • Pracoviště: Anděl
  • Perspektivní, zajímavou a motivující práci
  • Silné zázemí mezinárodní bankovní skupiny
  • Výraznou podporu profesního růstu a seberealizace
  • Moderní pracovní prostředí, mladý kolektiv, osobní přístup
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Bohatý program zaměstnaneckých benefitů:
o Týden dovolené navíc
o Příspěvek na stravování
o Příspěvek na volnočasové aktivity
o Příspěvek na penzijní a životní pojištění
o Podílové listy BNP Paribas
o Příspěvek na dovolenou
o Příspěvky na osobní rozvoj
o Jazykové kurzy

Jiná sdělení

V případě, že Vás pracovní nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, prosím o zaslání životopisu. Vhodné kandidáty budeme kontaktovat do tří dnů.