Volné pracovní místo  Operátor/ka ručních prací – Český Těšín – nástup ihned

Lokalita a další
Vzdělání Základní

O firmě

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Pro našeho významného klienta tiskařské společnost se sídlem v Českém Těšíně hledáme manuálně zručné, fyzicky zdatné a zkušené kandidáty na pozici Dělník ve výrobě.

Nabízíme:
  • možnost po měsíci pracovat na HPP
  • 75 Kč/hodinu, po odpracovaném měsíci výkonnostní bonus až 4 000Kč
  • Zákonné příplatky

Náplň práce:
  • manuální práce a ruční práce
  • balení knih, lepení etiket, skládání krabic

Požadujeme:
  • pracovitost, manuální zručnost
  • dobrou fyzickou zdatnost
  • spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita
  • ochotu pracovat na 12tihodinové směny (ranní, noční)

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zasílejte Váš strukturovaný životopis.

KONTAKT:
Tereza Navrkalová
použijte odpovědní formulář
telefon: použijte odpovědní formulář

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: použijte odpovědní formulář