Volné pracovní místo  Operátor/ka výroby - Brno - Modřice - až 19 800 Kč

Lokalita a další
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Popis pracovní nabídky

Jste manuálně zruční?

Hledáte práci ve výrobní společnosti?

Nevadí Vám třísměnný provoz?

Pro našeho významného klienta hledáme nové pracovníky do výroby v Modřicích s nástupem IHNED.

Náplň práce
Operátor/ka kompletuje výrobky (telekomunikační a elektronická zařízení) a/nebo jejich části, přičemž součástí práce je i testování, scanování a balení daného výrobku. V některých částech výroby používá Operátor/ka také i strojní zařízení. Operátoři/rky pracují ve stoje u výrobních linek či u pracovních stolů.

Požadujeme

  • manuální zručnost a zodpovědnost za provedenou práci
  • dobrý zdravotní stav a ochota pracovat v třísměnném provozu
  • minimálně základní vzdělání
  • základní znalost práce s PC (výhodou)
  • praxe v dílenské/montážní výrobě (výhodou)
  • schopnost číst rozměrové nákresy a montážní schéma (výhodou)

Nabízíme

  • základní hrubá mzda je 14 911 Kč/měsíc
  • příplatky (za víkend 75 %, za noční směnu 15%, za přesčas v pracovním týdnu 25%)
  • po zkušební době (3 měsíce) navýšení mzdy na 16 966 Kč, dále při úspěšném přezkoušení pracovních dovedností navýšení na 17 817 Kč
  • docházkové bonusy:
1 000 Kč/měsíc = bonus za docházku za celý odpracovaný měsíc
3 000 Kč/čtvrtletí = bonus za docházku za celý odpracovaný kvartál

  • 3směnný provoz (8hodinové směny): ranní od 6 do 14 hod., odpolední od 14 do 22 hod. a noční od 22 do 6 hod.
  • nárok na dovolenou: 5 týdnů
  • stravování – dotace 55 % z ceny oběda v závodní jídelně
  • stabilní zázemí mezinárodní společnosti