Volné pracovní místo  Operátorka výroby

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta se sídlem na Praze 4 hledáme vhodného kandidáta na pozici Operátorka výroby.

Náplň práce:
  • obsluha zařízení na výrobu fotografií

Požadujeme

  • SO vzdělání
  • praxe při obsluze počítačově řízených strojů je výhodou
  • minimálně základní znalost práce na PC
  • znalost NJ výhodou
  • časovou flexibilitu
  • zájem rychle se učit nové věci

Nabízíme

  • stabilní zázemí velké nadnárodní společnosti
  • práci v mladém kolektivu
  • firemní benefity
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • směnný provoz: 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00 (v sezoně i od 22:00 - 6:00)

Pracoviště : Praha 4
Nástup: dohodou

Nástupní plat 15 000,-Kč + prémie

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".