Zařazeno v oborech:
Zákaznický servis
Pozice:
Pracovník podpory zákazníků
Lokalita:
Louny
Může se Vám hodit:
Pracovník podpory zákazníků Louny

Volné pracovní místo OPERÁTOR/KA ZÁKAZNICKÉHO CENTRA, 14 000 - 18 000 Kč

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Louny
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
14000 - 18000 Kč/měs

Pro našeho klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici Operátor/ka zákaznického centra

Náplň práce:
  • vyřizování zákaznických požadavků a stížností po telefonu i prostřednictvím elektronické pošty
  • poskytování přesných informací týkajících se nabízených produktů a služeb stávajícím i potenciálním zákazníkům
  • aktivní prodej v rámci příchozích hovorů
  • komunikace s ostatními útvary společnosti

Nástup: květen až čeven 2013
Lokalita: Louny
Plat: 14 000 – 18 000 Kč (fixní mzda + bonusy)
Pracovní doba: 37,5 hodin/týden (nerovnoměrný provoz, práce občas o víkendech cca 1–2× měsíčně)

Požadujeme

  • ukončené SŠ vzdělání
  • MS Office
  • pasivní znalost AJ výhodou
  • dobrá znalost ČJ
  • zkušenost na obdobné pozici nebo alespoň v administrativě
  • spolehlivost, pečlivost, flexibilita, komunikativnost
  • ochota pracovat ve směnném provozu (Po-Ne)

Nabízíme

  • atraktivní finanční ohodnocení
  • stravenky 85kč za odpracovaný den
  • další benefity (příspěvek na kulturu, sport, volný čas)
  • příspěvek na volání
  • 5 týdnů dovolené
  • osobní rozvoj a možnost dalšího růstu

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.