Volné pracovní místo  OPERÁTOR/KA ZÁKAZNICKÉHO CENTRA, 14 000 - 18 000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro našeho klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici Operátor/ka zákaznického centra<br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li>vyřizování zákaznických požadavků a stížností po telefonu i prostřednictvím elektronické pošty</li>
<li> poskytování přesných informací týkajících se nabízených produktů a služeb stávajícím i potenciálním zákazníkům</li>
<li> aktivní prodej v rámci příchozích hovorů</li>
<li> komunikace s ostatními útvary společnosti</li>
</ul>
<br/>Nástup: červenec 2013<br/>Doba spolupráce: 6 měsíců (s možností prodloužení)<br/>Lokalita: Louny<br/>Plat: 14 000 - 18 000 Kč (fixní mzda + bonusy)<br/>Pracovní doba: 40 hodin/týden (nerovnoměrný provoz, práce občas o víkendech cca 1-2x měsíčně)

Požadujeme

<ul>
<li> ukončené SŠ vzdělání</li>
<li> MS Office </li>
<li> pasivní znalost AJ výhodou</li>
<li> dobrá znalost ČJ</li>
<li> zkušenost na obdobné pozici nebo alespoň v administrativě</li>
<li> spolehlivost, pečlivost, flexibilita, komunikativnost</li>
<li> ochota pracovat ve směnném provozu (Po-Ne)</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> atraktivní finanční ohodnocení</li>
<li> stravenky 85kč za odpracovaný den</li>
<li> další benefity (příspěvek na kulturu, sport, volný čas)</li>
<li> příspěvek na volání </li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> osobní rozvoj a možnost dalšího růstu</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".