Volné pracovní místo  Oracle programátor - analytik

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Chcete i Vy být součastí dynamicky rostoucí mezinárodní společnosti?<br/>Náš klient Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici Oracle Programátor - analytik.<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<ul>
<li>Vývoj SW dle specifikací</li>
<li>Podpora provozovaného SW</li>
<li>Spolupráce s oddělením testování, provádění unit testů</li>
<li>Tvorba a vedení programátorské dokumentace</li>
<li>Spolupráce na přípravě design popisů, na údržbě modulové dokumentace</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li>Zkušenost v programování databází (min. 2 roky)</li>
<li>Znalost návrhu a implementace databázových aplikací</li>
<li>Znalost databáze Oracle, SQL, PL/SQL</li>
<li>Alternativně zkušenost s databázovými systémy Informix či MS SQL server</li>
<li>Znalost CASE nástrojů (UML, modelování schémat, procesů)</li>
<li>VŠ/SŠ vzdělání technického směru</li>
<li>Středně pokročilá znalost AJ</li>
<li>Samostatnost, logické myšlení</li>
<li>Týmový duch</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí:<ul>
<li> velký prostor pro profesní rozvoj a růst</li>
<li> možnost individuálního plánování odborného vzdělávání (interní i externí odborné kurzy)</li>
<li> firemní kurzy cizích jazyků</li>
<li> celá řada benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, pojištění, firemní akce aj.)</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".