Volné pracovní místo  Ortodontista v moderní soukromé ordinaci (M/Ž) - zkrácený úvazek a neomezené výdělky!

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání Vysokoškolské
Hrubá mzda 100 000 Kč / měsíc

Hledáme vášnivého a zkušeného ortodontistu, který má rád výzvy a je připraven poskytnout našim pacientům špičkovou ortodontickou péči.

Co Vám nabízíme:

  • Příjemné platové ohodnocení!
  • Stabilní pracovní prostředí.
  • Nejmodernější vybavení v ordinaci.
  • Možnost profesního růstu a rozvoje, včetně školení a kurzů.
  • Sehraný tým kolegů a podpora nadřízených.
  • MultiSport karta.
  • Práci na zkrácený úvazek.

Náplň Vaší práce:

  • Diagnostika a plánování ortodontické léčby pacientů.
  • Pravidelné kontroly pacientů a úpravy ortodontických zařízení podle potřeby.
  • Spolupráce s dalšími členy zdravotnického týmu, včetně zubních hygienistů, stomatologů a chirurgů.
  • Edukace pacientů ohledně ortodontické péče.

Jaké jsou naše požadavky:

  • Atestace z oboru ortodoncie.
  • Komunikační dovednosti a schopnost pracovat s pacienty v přátelském a profesionálním prostředí.
  • Anglický jazyk na úrovni B2.

Přidejte se k nám a pomozte nám vytvářet úsměvy našich pacientů! Budeme se těšit na spolupráci.