Volné pracovní místo  Ortoped v nové ambulanci (M/Ž) - nadstandardní platové ohodnocení, úvazek 0,2 až 0,4!

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání Vysokoškolské
Hrubá mzda 95 000–100 000 Kč / měsíc

Vítáme zájemce o pozici v našich prosperujících klinikách, a hledáme kvalifikovaného jednotlivce, který se připojí k našemu týmu lékařů.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Nové, klidné a stabilní pracovní prostředí.
  • Každý lékař má k dispozici svou zdravotní sestru.
  • Služby kliniky pro Vás a Vaše blízké zcela ZDARMA!
  • Nadstandartní platové ohodnocení.
  • Flexibilita ohledně formy úvazku.
  • Podpora dalšího vzdělávání.
  • 5 týdnů dovolené.

Náplň Vaší práce:

  • Provádění komplexního vyšetření pacientů s ortopedickými problémy.
  • Indikace a aplikace neinvazivních léčebných postupů, jako jsou fyzioterapie, rehabilitace a léky.
  • Poskytování odborné následné péče pacientům po chirurgických zákrocích.
  • Sledování a hodnocení pokroku pacientů během rehabilitačního procesu.
  • Poskytování odborného poradenství ohledně péče o pohybový aparát a prevence poranění.
  • Konzultace s pacienty ohledně vhodných terapeutických opatření a léčby.

Co od Vás očekáváme?

  • Praxe v oboru.
  • Spolehlivost, flexibilita, pozitivní přístup.
  • Organizací a komunikační schopnosti.
  • Znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího.
  • Částečná znalost anglického jazyka.