Volné pracovní místo  Osobní asistent/ka

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro inovativní mezinárodní společnost, výhradního distributora speciálních zdravotních pomůcek, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici: Osobní asistent/ka

Náplň práce:
  • administrativní podpora jednatele společnosti
  • dohled nad termínovanými úkoly
  • administrativní a organizační záležitosti, které souvisí s chodem kanceláře
  • jednání s úřady
  • vyřizování telefonátů, korespondence

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • min. 3 roky praxe na obdobné pozici
  • vhodná osoba se seniorskými zkušenostmi
  • pokročilá znalost AJ
  • preciznost, vysoká míra zodpovědnosti, naprostá loajalita, samostatnost
  • organizační schopnosti, práce pod tlakem, časová flexibilita
  • dobrá znalost práce s PC (MS Office)
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • atmosféru rodinné firmy
  • bonusy
  • osobní přístup
  • profesní růst
  • školení
  • mobilní telefon
  • notebook
  • týden dovolené navíc
  • stravné

Nástupní plat: 27 - 30 000,- Kč
Nástup: ihned
Lokalita: Praha 5

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".