Zařazeno v oborech:
Výroba a průmysl
Pozice:
Výrobní operátor
Lokalita:
Ostrava-město
Může se Vám hodit:
Výrobní operátor Ostrava-město

Volné pracovní místo PÁJEČ/KA

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Ostrava
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Hrubý plat
14000 Kč/měs

Ref. č.: 4–21–203283. Máte smysl pro detail, velkou trpělivost a zálibu v drobné manuální práci?
Čtěte prosím dále…

Hledáme šikovné operátory, kteří mají zkušenost s pájením nebo zájem se ho naučit.

Náplň práce:
  • práce s mikropájkou
  • kontrola odvedené práce

Požadujeme

  • manuální zručnost
  • dobrý zrak
  • zkušenosti s pájením výhodou popřípadě zájem naučit se pájet
  • schopnost týmové práce
  • komunikativnost

Nabízíme

  • dlouhodobé stabilní zaměstnání v mladém kolektivu
  • JEDNOSMĚNNÝ PROVOZ
  • výkonnostní bonusy dle výkonu (příležitost si nadstandardně vydělat)
  • docházkový bonus 1 000,– Kč