Volné pracovní místo Pekař

aktivní
ADECCO spol.s r.o.

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Místo pracoviště
Plzeň
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity

Popis pracovní nabídky

  • zpracovávání základních surovin a přísad
  • ruční výroba těsta
  • tvarování těsta a pečení výrobků

Požadujeme

  • střední vzdělání v oboru pekař
  • předchozí zkušenosti na dané pozici
  • spolehlivost, samostatnost, zručnost

Nabízíme

  • dobré mzdové ohodnocení
  • zajímavou náplň práce
  • stabilní zaměstnání v české společnosti
  • příspěvek na stravování

Podobné nabídky práce

Pekař / pekařka
Kontakt: p. Zíka, tel.: <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail--> Požadujeme: vyučení a praxe v oboru podmínkou. 1 sm. provoz - pouze noční směny. Pracovní poměr na dobu určitou - poté možnost prodloužení. Nabízíme: straven ...
Pekařství Kučera s.r.o. Pálenická 1672/25, Plzeň Plný úvazek
aktivní
pomocný/á pekař-ka
Vyučení v jakémkoliv oboru, praxe v pekárně, manuální zručnost. Zdravotní průkaz pro potravinářství. Práce na 1 směnu - pouze noční. Zaměstnanecké výhody: stravenky
aktivní
pomocný pekařský dělník; pekař
Kontakt: Svobodová Jitka, tel.: <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail--> Náplň práce: - výroba jemného pečiva - vhodné pro ženy i muže - výroba chleba = fyzicky náročnější práce, vhodnější spíše pro muže. PP na dobu určito ...
PRIMA PEČIVO s.r.o. Sluneční 1132/2, Plzeň Plný úvazek
aktivní
pekař/ka
Ruční zpracování těsta, pečení, zadělávání, obsluha strojů, vedení týmu lidí, důslednost, spolehlivost. Stravenky, podnikové stravování, nákup poečiva. Kontakt buď osobně na provozovně, nebo telefonicky v odpoledních hodinách. ...
aktivní
pekař/ka
Místo výkonu Dobřany. Rodinná firma s dobrým zázemím, ubytování zajištěné prostřednictvím MÚ Dobřany. Po zapracování odměny. Po předchozí domluvě lze osobně navštívit pracoviště.
Dobřanské pekařství s.r.o. Náměstí T. G. M. 156, Dobřany Plný úvazek