Volné pracovní místo  PERSONALISTA - Nábor zaměstnanců

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Stabilní mezinárodní společnost vlastnící rozsáhlou síť prodejen, hledá vhodné uchazečky/če na pozici „PERSONALISTA - Nábor zaměstnanců“. Pracoviště: Praha.

Náplň práce:
  • jednání s Úřady práce
  • orientace v Zákoníku práce
  • dobrá orientace na pracovních serverech
  • sledování situace na trhu práce
  • koordinace pracovně právních dokumentů
  • podpora marketů v krizových personálních situacích
  • mzdové průzkumy
  • zajištění procesu náboru a výběru kandidátů
  • vedení pohovorů s kandidáty
  • komunikace s personálními agenturami
  • běžná denní personální administrativa

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • AJ nebo NJ výhodou
  • komunikativní a vyjednávací schopnosti
  • minimálně dva roky praxe na obdobné pozici
  • podmínka - praxe při výběru nižších pozic (skladníci, pokladní, prodavači atd.)
  • podmínka - praxe v jednání s Üřady práce + vyjednávání dotací z EU
  • odolnost vůči stresu
  • časová a místní flexibilita

Nabízíme

  • zázemí zavedené zahraniční společnosti
  • mladý profesionální kolektiv
  • moderní pracovní prostředí
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování

Plat: 25 – 35 tis. Kč (dle zkušeností)

Nástup: ihned

Lokalita: Praha

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".