Volné pracovní místo  PERSONALISTA/KA #3788477

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, dynamicky se rozvíjející výrobní společnost, kandidáty/kandidátky na pozici

PERSONALISTA/KA

Popis pozice / Náplň práce:
  • Vedení kompletní personální agendy cca 30 zaměstnanců
  • Tvorba dokumentace týkající se pracovněprávní legislativy
  • Nábor zaměstnanců, jejich adaptace, školení a vzdělávání
  • Návrhy na zlepšení, vytváření analýz a reportů
  • Velmi úzká spolupráce s účetním oddělením

Požadujeme

Náš klient požaduje:
  • SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe humanitního či ekonomického zaměření)
  • Praxi v personálním oddělení (ve výrobní společnosti výhodou)
  • Praktické znalosti z oblasti personálně právní a mzdové agendy
  • Znalost zákoníku práce a občanského zákoníku
  • Zkušenosti s vedením mzdového účetnictví velkou výhodou
  • Přátelskou, komunikativní a zodpovědnou osobnost
  • Uživatelskou znalost práce na PC

Nabízíme

Náš klient nabízí:
  • Zázemí stabilní a rostoucí společnosti
  • Práci na HPP
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • Bohatý systém firemních benefitů
  • Místo výkonu práce: Praha
  • Termín nástupu: Ihned

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici použijte prosím možnost „mám zájem“.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.