Volné pracovní místo  Personalista/tka - specialista

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Mezinárodní společnost vlastnící rozsáhlou síť prodejen, hledá vhodné uchazečky/če na pozici „Personalista/tka - specialista“. Pracoviště: Praha 9.

Pracovní náplň:
  • zodpovědnost za agendu služebních vozidel
  • organizace jazykové výuky
  • evidence pracovních úrazů
  • zodpovědnost za docházkový systém
  • komunikace s brigádními agenturami
  • zabezpečení činnosti správce personálního a mzdového systému
  • administrativní a projektové činnosti spojené s řízením lidských zdrojů
  • v případě potřeby zastupování a zpracovávání personální agendy a s tím související náležitosti.

Požadujeme

  • VŠ/VOŠ vzdělání
  • praxe v oboru výhodou
  • znalost problematiky personální agendy a pracovně-právních předpisů
  • velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office)
  • základní znalost NJ
  • schopnost pracovat ve velkém kolektivu, organizační schopnosti a flexibilita
  • komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pozitivní myšlení

Nabízíme

  • zázemí zavedené zahraniční společnosti
  • mladý profesionální kolektiv
  • moderní pracovní prostředí
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • důkladné zaškolení
  • mobilní telefon

Nástupní plat: od 25 tis. Kč

Nástup: ihned (dohodou)

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".