Zařazeno v oborech:
Personalistika, lidské zdroje, Management
Pozice:
HR ředitel / manažer
Lokalita:
Praha 9
Může se Vám hodit:
HR ředitel / manažer Praha 9

Volné pracovní místo Personální ředitel

aktivní
AGENTURA FALA s.r.o.

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Místo pracoviště
Praha
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Pro významnou zahraniční společnost orientující se na trhu zábavy hledáme vhodného kandidáta na pozici „Personální ředitel“. Praha 9.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za vytvoření a realizaci strategie řízení vztahu se zaměstnanci
  • úzká spolupráce s vedením společnosti
  • zodpovědnost za HR procesy ve společnosti
  • řízení personálního oddělení
  • nábor a výběr zaměstnanců
  • zajišťování školení zaměstnanců
  • komunikace s centrálou v Rusku

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • 2 – 3 roky praxe na dané pozici (nejlépe v oblasti pohostinství)
  • zkušenosti s personálním řízením
  • plynulá znalost RJ – podmínkou
  • znalost AJ – výhodou
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, profesionální vystupování, samostatnost, časová flexibilita

Nabízíme

  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • příjemný a přátelský kolektiv
  • podpora odborného a osobního rozvoje
  • další firemní benefity (stravenky, apod.)

Nástupní plat: cca. 70 – 100 tis. Kč (dle zkušeností)

Nástup: ihned

Jiná sdělení

V případě zájmu posílejte Váš profesní životopis na uvedenou e-mailovou adresu. Do kolonky předmět napište, prosím, název pozice.

VŠECHNY AKTUÁLNÍ INZERÁTY AGENTURY FALA NA poslat email