Volné pracovní místo Personální/administrativní pracovník

aktivní
JOBSYSTEM s.r.o.
Místo pracoviště
Praha
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Řešení inzerce pracovních pozic, práva zaměstnaneckého portfolia (pohovory, smlouvy, dotazníky, přehledy, vybavení), příprava smluv, dodatků atd., evidence fluktuace zaměstnanců, kontrola nad lékařskými prohlídkami, komunikace s právním oddělením, reporting vedení společnosti, administrativní výpomoc office managementu / účetnímu oddělení, jiná administrativní práce dle instrukcí nadřízeného.

Požadujeme

SŠ/VŠ , čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost, reprezentativní a příjemné vystupování, dobré komunikační schopnosti slovem i písmem, iniciativu, pečlivost, samostatnost a odpovědnost za svěřenou práci, praxe na obdobné pozici velkou výhodou, perfektní znalost práce na PC a programů MS Office (Word, Excel, Outlook).

Nabízíme

Zázemí stabilní společnosti s 10ti letým působením na trhu, zajímavé mzdové ohodnocení, různorodou práci s odpovídající odpovědností, mobilní telefon, notebook. Práce možná na HPP nebo ŽL.

Jiná sdělení

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Gravity, s.r.o. – společnost pro správu majetku.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: Ihned / dle dohody

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.

Podobné nabídky práce

Organizační činnost - Nabídka práce vedená z domu ...
Obsluha klientů, klientský servis, obsluha eshopu, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Monika Břízová ČR Plný úvazek, Zkrácený úvazek
dnes
Nabídka práce vedená z domova
Obsluha klientů, klientský servis, obsluha e-shopu, koordinace maloobchodu a velkoobchodu, organizační činnost
Kamila Šenková ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
včera
Income Auditor - dlouhodobá brigáda
*Kontrola úzávěrky předchozího dne *Kontrola finančních výstupů – hotovost, platební karty, faktury *Zaúčtování do účetního systému *Archivace *Podpora finančního týmu *Práce ideál ...
ARTHURINVEST s.r.o. Praha 8 - Karlín Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, ...
týden
Vedlejší činnost vedená z domova
Obsluha klientů, klientský servis, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Andrea Nývltová ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
týden
Administrativa: Řiďte si svůj čas - brigáda i hlavní činnost
komunikace se zákazníky, klientský servis v oblasti wellness rozvoj firmy a s tím související organizační činnost. preferujeme dlouhodobou spolupráci
Klára Steklá ČR Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
týden
Nabízíme práci klientského poradce/kyně pro maloobchod.
Náplň práce: Obsluha klientů, klientský servis, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Petra Kotková ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády