Volné pracovní místo  PHP programátor pro pobočku Jihlava

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta, specialistu na internetové technologie a Linux, hledáme vhodného kandidáta na pozici OBCHODNÍ MANAŽER. Společnost působí na trhu od r. 2001, patří mezi přední dodavatele webových portálů a zakázkových aplikací pro významné zákazníky.

Náplň práce:
  • programování webových aplikací v PHP
  • práce podle specifikace
  • analýza menších problémů
  • datové modelování
  • spolupráce s ostatními členy týmu

Požadujeme

  • zkušenosti s tvorbou webových aplikací
  • VŠ vzdělání
  • výbornou znalost jazyka PHP5
  • výbornou znalost SQL (MySQL, PostgreSQL)
  • dobrou znalost XHTML
  • znalost Javascriptu a CSS
  • objektové programování
  • komunikativnost a týmovou spolupráci
  • anglický jazyk na úrovni porozumění technickému textu
  • praxi v oboru minimálně 2 roky
  • analytické myšlení
  • samostatnost a spolehlivost
  • orientace v cizím kódu

Výhodou:
  • znalost práce s frameworkem
  • znalost UML, AJAX, XML, SOAP
  • znalost šablonovacího systému Smarty

Nabízíme

  • zajímavou a perspektivní práci v mladém kolektivu s moderními technologiemi na prestižních projektech pro významné zákazníky
  • osobní i profesní růst
  • platové ohodnocení odpovídající vzdělání a zkušenostem
  • další zaměstnanecké výhody

Jiná sdělení

Nástup: možný ihned!
Lokalita: Jihlava a okolí

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".