Volné pracovní místo  PLANNING DIRECTOR

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

PRO NAŠEHO VÝZNAMNÉHO KLIENTA Z OBLASTI AUTOMOBILOVÉHO PRŮMYSLU HLEDÁME VHODNÉHO KANDIDÁTA NA VÝŠE UVEDENOU POZICI.

NÁPLŇ PRÁCE:

tvorba výrobních plánů
tvorba objednávek výrobního materiálu
plánování kapacit výrobních linek
kontrola skladových zásob plnění zakázek
rozhodování o výrobních prioritách
koordinace výroby s nákupem a ostatními pracovišti
vedení týmu plánovačů

POŽADAVKY:

VŠ vzdělání technického směru
velmi dobrá znalost AJ (denní komunikace)
organizační a vyjednávací schopnosti odolnost vůči stresu
praxe v automobilovém průmyslu na podobné pozici nejméně 3 roky ve vedení týmu nejméně 3 roky
znalost ISO TS 16949
zkušenosti z oblasti plánování výroby
zkušenosti s ERP systémem

NABÍZÍME:

práci v mezinárodní společnosti v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
odpovídající školení
zajímavé platové ohodnocení
možnost kariérního růstu
stravování s dotací příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění závodní lékařská péče dovolená navíc

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".