Volné pracovní místo PLÁNOVAČ A LOGISTIK VÝROBY – SMĚNNÝ PROVOZ

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Liberecký kraj
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Máte alespoň krátkou praxi v logistických procesech v mezinárodní společnosti?
Vidíte se na pozici LOGISTIK?
Hledáte stabilního zaměstnavatele?

Pak hledáme právě Vás!

Úspěšná mezinárodní společnost, která je dodavatelem do automobilového průmyslu, hledá nového člena týmu na pozici:

PLÁNOVAČ A LOGISTIK VÝROBY – SMĚNNÝ PROVOZ

Náplň práce:

  • zodpovědnost za optimální chod logistiky
  • zodpovědnost za plynulý pohyb skladových zásob
  • spolupráce při tvorbě plánu výroby
  • plánování vstupního toku materiálů
  • komunikace s dodavateli a zákazníky

Požadujeme

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • mírně pokročilou znalost AJ
  • výhodou praxe v oblasti logistiky v mezinárodní společnosti
  • dobrou znalost MS Office, zejména Excelu!
  • schopnost jednat s lidmi
  • systematičnost, přesnost, spolehlivost
  • ochotu pracovat na směny

Nabízíme

Nabízíme:

  • dobré platové ohodnocení, variabilní složka
  • odpovědnou práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost dalšího vzdělávání
  • atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, jazykové kurzy zdarma v pracovní době, vitamíny, zdarma zdravotní masáže, výhodné zaměstnanecké mobilní tarify i pro rodinné příslušníky, závodní stravování, slevy na dovolenou, domácí spotřebiče, firemní společenské akce, a další..)

Místo výkonu práce: okr. Liberec

Zaujala Vás tato nabídka práce Plánovače a logistika výroby v Libereckém kraji? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu pomocí volby „odpoědět“. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a personální audit.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.