Volné pracovní místo  Plánovač logistiky s AJ (od 25.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Hledáme anglicky hovořícího logistika, který má praxi v logistice a v jejím plánování.

Náplň práce:

  • řešení logistiky vč. jejího plánování
  • komunikace s výrobou a ostatními kolegy
  • tvorba příslušné dokumentace, dodržování termínů
  • komunikace se zákazníkem, řešení požadavků, reklamací

Požadujeme

  • praxe na pozici logistika ve VÝROBNÍ firmě
  • velmi dobrá komunikace v angličtině, druhý jazyk výhodou
  • zkušenost s plánováním logistiky
  • spolehlivost, pečlivost
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • velmi zajímavá práce v mezinárodním prostředí
  • motivující finanční ohodnocení
  • bohaté firemní benefity
  • využití cizího jazyka - možnost vzdělávání v něm
  • stravování na pracovišti, aj.
  • nástup možný ihned
  • pracoviště Prostějov

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám svůj životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.