Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  PLÁNOVAČ VÝROBY (25-35.000,- Kč)

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Základní

Chcete být úspěšní v nadnárodní společnosti na Ústecku nebo Mostecku a uplatnit tam své dovednosti?

Společnost zabývající se výrobou a exportem do celého světa hledá vhodné kandidáty na pozice Plánovač výroby.

Náplň práce:

  • zastupuje vedoucího výroby ve všech oblastech v době jeho nepřítomnosti
  • příprava podkladů pro tvorbu výrobních plánů
  • koordinace dodávek materiálu
  • koordinace výroby a zajištění jejího plynulého toku
  • plánování rozložení výrobního plánu v reálném čase
  • analýzy plánování a rozvrhování výroby dle projektů a zakázek
  • průběžná kontrola stavu materiálu a hotových výrobků
  • denní kontrola plnění plánu dle harmonogramu
  • úprava výrobního plánu na základě odchylek
  • spolupráce s ostatními odděleními, logistikou, zákaznickým servisem a výrobou
  • reporty a aktualizace výrobních dat vedení společnosti
  • komunikace s klienty

Požadujeme

  • vzdělání VŠ/SŠ technického nebo ekonomického směru
  • zkušenosti s plánováním výroby alespoň 3 roky
  • pokročilá znalost MS Excel
  • komunikativní znalost AJ, denní komunikace s klienty a nadřízeným
  • analytické myšlení,logické uvažování
  • velmi dobré organizační schopnosti, systémový přístup

Svůj životopis zasílejte v českém i anglickém jazyce

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání u stabilního a prestižního zaměstnavatele
  • možnost kariérního postupu
  • možnost práce v jiném závodě ve světě
  • práce s moderními technologiemi výrobního závodu
  • školení a kurzy
  • další zaměstnanecké výhody

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás