Volné pracovní místo  Plánovač výroby (od 24.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Láká vás práce v mezinárodní společnosti? Máte zkušenosti s plánováním výroby a znalost angličtiny? Tak čtěte více a pošlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

  • zpracování výrobního plánu a jeho plnění, dodržování termínů
  • zaplánování zakázek do výroby
  • kontrola a řízení skladové evidence
  • tvorba dokumentace, komunikace s kolegy

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • zkušenosti s plánováním výroby
  • mírně pokročilá znalost angličtiny podmínkou

Nabízíme

  • zajímavá práce v nadnárodní společnosti
  • moderní prostředí a přátelský kolektiv
  • zajímavá finanční odměna
  • další odměny ve formě firemních benefitů
  • práce na HPP
  • pracoviště: Olomouc

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.