Volné pracovní místo  Plánovač výroby (od 28.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Chcete se realizovat v úspěšné mezinárodní společnosti, kde můžete rozvíjet svůj organizační talent a smysl pro inovaci? Máte cit pro výrobu a láká Vás prostředí automotive? Tak na nic nečekejte a zašlete nám životopis, hledáme kolegu do přátelského týmu logistiků na pozici Plánovač výroby!

Náplň práce:

  • plánování průběhu zakázky s cílem splnit zákaznické požadavky
  • krok po kroku znát celý výrobní proces
  • kontrola skladových zásob materiálu potřebného pro výrobu
  • úzká spolupráce s nákupem, obchodem a výrobou
  • tvorba dokumentace, reporting

Požadujeme

  • technické vzdělání - SŠ/VŠ
  • aktivní znalost angličtiny, druhý jazyk výhodou
  • zkušenosti s plánováním výroby
  • kladný vztah k výrobě, organizační schopnosti, týmový duch

Nabízíme

  • práce v mezinárodním prostředí automotive v Olomouckém kraji
  • příjemné a vysoce moderní pracoviště
  • možnosti využití jazyka a rozvíjení svých znalostí – vzdělávací kurzy
  • motivující mzda s bonusy
  • systém firemních benefitů ve formě příspěvků i nefinančních odměn
  • práce na HPP, nástup možný ihned