Volné pracovní místo  PLÁNOVAČ VÝROBY S AJ (e5295) / KLADENSKO / < 25.000,-

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

May Consulting je mladá dynamická konzultační společnost zabývající se obsazováním trvalých i dočasných pracovních míst v oblasti financí, IT, telekomunikací, engineeringu-výrobě, stavebnictví, obchodu, marketingu a farmacie v celé České republice. Poskytující následující služby:

Klasický recruitment
Psychodiagnostika
Assessment centrum
Development centrum
Firemní vzdělávání
Průzkum pracovní spokojenosti
Teambuilding
360° zpětná vazba

May Consulting hledá pro svého významného klienta, výrobní společnost se sídlem na Kladensku, vhodné kandidáty na pozici:

PLÁNOVAČ VÝROBY S AJ (e5295)

Popis pracovní pozice:
  • Tvorba plánu výroby
  • Spolupráce s oddělením zásobování
  • Dohled nad dodržováním výrobních plánů
  • Analýza výroby
  • Podílení se na optimalizaci logistických toků
  • Spolupráce při vytváření projektů

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Praxi v plánování výroby nebo logistice min. 1 rok
  • Komunikativní znalost AJ
  • Zodpovědnost, komunikativnost, flexibilitu
  • Týmového hráče, analytické schopnosti

Nabízíme

  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení (dle zkušeností)
  • Možnost dalšího růstu
  • Zaměstnanecké benefity

Jiná sdělení

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj profesní životopis v českém a dalším cizím jazyce, který ovládáte, na použijte odpovědní formulář a v předmětu zprávy uveďte název pozice, o kterou se ucházíte, a její referenční číslo. Děkujeme.
Vaše materiály budou považovány za přísně důvěrné.

Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu se zák.101/2000 Sb. pro účely personalistiky v rámci činnosti správce – May Consulting s. r. o., a to na dobu neurčitou (tj. do odvolání).

Hledáte podobnou pozici a tato neodpovídá Vašemu profilu nebo požadavkům? Ozvěte se nám, nabízíme větší množství pozic v této oblasti po celé ČR.