Volné pracovní místo  Plánovač/ka výrobního procesu (od 24.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Mezinárodní společnost v Olomouckém kraji přijme do týmu plánovače výroby s praxí a pokročilou znalostí angličtiny. Máte zájem o tuto pracovní nabídku? Tak čtěte více a pošlete nám životopis!

Náplň práce:

  • plánování výroby dle přidělených zakázek
  • kontrola množství materiálu a jeho uskladnění
  • tvorba příslušné dokumentace, statistik aj.
  • dodržování termínů, komunikace s ostatními pracovníky

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru
  • praxe v plánování výroby
  • pokročilá úroveň anglického jazyka

Nabízíme

  • různorodá práce v mezinárodní společnosti
  • moderní a přátelské prostředí
  • využití cizího jazyka
  • mzdové ohodnocení s možným růstem
  • bohatá nabídka firemních benefitů
  • práce na HPP v Olomouci

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.