Volné pracovní místo  PLÁNOVAČ/KA

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Jsme personálně poradenská společnost. Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti strojírenství, hledáme kandidáty na pozici:

PLÁNOVAČ/KA

Náplň práce:
  • sestavování plánů výroby na základě množství a rozsahu objednávek, příprava časových plánů
  • komunikování se zákazníky
  • evidování informací v interním systému, vytváření reportů
  • kapacitní a detailní plánování výroby součástí

Požadujeme

Požadujeme:
  • VŠ, strojní
  • zkušenosti s procesy plánování ve výrobě
  • dobrá znalost práce na PC – MS Office, znalost SAP výhodou
  • komunikativní znalost AJ
  • dobré analytické i logické myšlení, pečlivost

Nabízíme

Nabízíme:
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • možnost profesního růstu a osobního rozvoje
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti

Jiná sdělení

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete svůj životopis v Aj a Čj na adresu použijte odpovědní formulář Prosíme vždy uvádějte název pozice. Děkujeme.

Další aktuální pozice naleznete na použijte odpovědní formulář