Volné pracovní místo  Plastický chirurg na luxusní klinice (M/Ž) - nejmodernější vybavení, rozvoj v estetické medicíně!

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání Vysokoškolské
Hrubá mzda 200 000 Kč / měsíc

Získejte možnost pracovat v prestižním estetickém centru jako plastický chirurg! Hledáme vášnivého odborníka, který se chce připojit k našemu týmu a pomáhat našim klientům dosáhnout jejich ideálního vzhledu.

Co nabízíme?

  • Pracujte s nejmodernějšími chirurgickými technologiemi a vybavením.
  • Flexibilní forma úvazku, dohodneme se na tom, co Vám vyhovuje!
  • Podporujeme další vzdělávání a školení, abyste mohli stále rozvíjet své odborné dovednosti.
  • Prestižní pracovní prostředí.
  • Nadstandardní finanční ohodnocení.
  • Příležitost být součástí respektovaného estetického centra s vynikající pověstí.
  • Bonusy a příspěvky!
  • Dovolená navíc.

Náplň práce:

  • Provádění estetických a rekonstrukčních plastických chirurgických zákroků.
  • Poskytování konzultací pacientům a vytváření individuálních chirurgických plánů.
  • Sledování a implementace nových postupů a technologií v oboru.

Co od Vás očekáváme?

  • Platnou lékařskou licenci a specializaci v plastické chirurgii.
  • Zkušenosti v oblasti estetické chirurgie.
  • Schopnost pracovat v týmu a komunikovat s klienty empaticky a profesionálně.

Pokud hledáte nové výzvy a chcete být součástí našeho týmu, neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě dnes!