Volné pracovní místo PLC PROGRAMÁTOR / Brno / AND

aktivní
Kariéra spol. s r.o.

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Místo pracoviště
Brno - Slatina
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • Vývoj PLC a HMI aplikací v standardu QcxSysV8 pro FLS stroje pro vzorkování a dopravu vzorku:
  • Definice funkce v úzké spolupráci s mechanickými a elektrickými návrháři a vývojáři driverů strojů
  • Analýza design a implementace SW aplikací pro PLC Beckhoff a HMI panelů Siemens a Proface
  • Definice a implementace ovládacích rozhraní strojů pro nadřízený řídicí systém QCX
  • Vytváření definičních souborů pro servisní obrazovky do systému QCX
  • Vytváření testovacích scénářů a testování strojů s řídicím systémem QCX
  • Psaní dokumentace
  • Řízení životního cyklu aplikací s použitím nástrojů pro správu zdrojových kódů:
  • Záznam požadavků
  • Oprava chyb
  • Verzování
  • Aplikační podpora

Požadujeme

Požadavky:

  • VŠ vzdělání v oblasti Automatizace nebo Informatiky
  • Znalost na úrovni programování jedné z následujících PLC platforem – Beckhoff, SIMATIC S7, WAGO, AllenBradley
  • Alespoň základní znalost komunikačních protokolů (Serial, Ethernet, Profibus DP, TCP/IP)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Systémový přístup
  • Schopnost pracovat nezávisle a jako součást projektového týmu
  • Inovativní přístup, schopnost učit se
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Řidičský průkaz skupiny B

Výhodou:

  • Znalost tvorby HMI aplikací pro panely Siemens, Proface
  • Znalost německého jazyka
  • Základní znalosti Teorie řízení
  • Objektově orientované programování (C# or VB.NET)
  • Znalosti vzorkovacích systemů a systémů dopravy vzorků v oblasti cementárenského a minerálního průmyslu

Nabízíme

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí
  • profesní růst, školení, jazykové kurzy
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené

Typ pracovního poměru: HPP
Místo výkonu práce: Brno – Slatina
Datum nástupu: Ihned / dohodou

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ a uvádějte značku 37650/PLC/AND.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2014. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Jiná sdělení

Pro našeho významného klienta, společnost zaměřující se na výrobu a vývoj hledáme vhodného uchazeče na pozici:

PLC PROGRAMÁTOR / BRNO / AND