Volné pracovní místo  PLC PROGRAMÁTOR - BECKHOFF - ref. č. T-327

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Naším klientem je významný český výrobce a systémový integrátor polovodičových měničových technologií, pohonů, napájecích systémů, filtračně-kompenzačních zařízení a silnoproudých provozních souborů.

Pro posílení týmu hledáme vhodné uchazeče na pozici:

PLC PROGRAMÁTOR - BECKHOFF

Náplň práce:

  • tvorba zakázkového aplikačního SW pro řízení výkonových frekvenčních měničů pro různé aplikace
  • práce na PLC Beckhoff a dalších
  • zprovoznění zařízení u zákazníka
  • cesty v rámci ČR i do zahraničí

Požadujeme:

  • VŠ technického směru (obor výkonová elektronika, průmyslové pohony nebo kybernetika)
  • praxe v oboru min. 3 roky
  • zkušenost s řízením výkonových polovodičových měničů, nejlépe elektrických pohonů
  • zkušenost s tvorbou SW pro řízení technologických uzlů
  • znalost základních PLC a znalost systému Beckhoff
  • znalost EtherCAT a jiných průmyslových sběrnicí
  • znalost komunikací a komunikačních protokolů
  • zkušenost s tvorbou systémových SW pro průmyslové regulátory
  • obecný technický nadhled s přesahem mimo obory elektro
  • AJ nebo RJ na středně pokročilé úrovni
  • vyhl. 50/1978 Sb. § 6 výhodou
  • ŘP sk. B
  • dobré analytické myšlení
  • samostatnost, flexibilita
  • ochota učit se novým věcem
  • odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • práci v dynamickém a motivujícím prostředí
  • mnohostrannou možnost uplatnění vlastní invence
  • možnost profesního a kariérního růstu
  • kompetence v souladu s odpovědností
  • třísložkovou mzdu
  • dlouhodobý perspektivní pracovní poměr
  • 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování, rehabilitace
  • jazykové kurzy na pracovišti
  • odborná školení

Nástup: dohodou

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.