Volné pracovní místo  PLC PROGRAMÁTOR - OSTRAVA, až 45 000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Chcete být součástí mezinárodní společnosti patřící ke špičce v oboru? Máte praxi v programování v PLC a HMI?<br/>
<br/>Právě nyní hledáme vhodné pracovníky na pozici "PLC PROGRAMÁTOR - OSTRAVA, až 45 000 Kč".<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> tvorba programů pro PLC</li>
<li> tvorba programů pro HMI (operátorské panely a vizualizace)</li>
<li> komunikace se zákazníkem</li>
<li> spolupráce na přípravě nabídek</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání (výhodou oblast elektrotechniky)</li>
<li> zkušenosti v oboru </li>
<li> praxe v oblasti programování PLC a HMI</li>
<li> anglický jazyk na komunikativní úrovni - práce v mezinárodním prostředí</li>
<li> platná vyhláška 50/78 sb. §6</li>
<li> ochota se vzdělávat a dále rozvíjet</li>
<li> ŘP skupiny B</li>
<li> ochota cestovat</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> flexibilní pracovní doba</li>
<li> možnost práce z domu - HOME OFFICE</li>
<li> finanční odměny a roční bonus</li>
<li> příspěvek na volnočasové aktivity</li>
<li> firemní vzdělávání a kurzy</li>
<li> odborné školení a kurzy v oblasti konstrukce</li>
<li> penzijní připojištění</li>
<li> příspěvek na stravování</li>
<li> možnost kariérního růstu</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.