Volné pracovní místo  PLC PROGRAMÁTOR

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 9-30-213808. Významná společnost podnikající v oblasti automobilového průmyslu, založila na Plzeňsku nový výrobní závod a Vy máte nyní příležitost se u ní uplatnit jako<br/>
<br/>PLC PROGRAMÁTOR<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<br/>
<ul>
<li> spolupráce na rozjezdech nových projektů</li>
<li> programování výrobních zařízení</li>
<li> vývoj a podpora standardizace zařízení a systémů</li>
<li> návrh elektrotechnické dokumentace a její aktualizace</li>
<li> vizualizace výrobních zařízení</li>
<li> tvorba programů pro stroje, zařízení a roboty</li>
<li> údržba HW a SW</li>
</ul>

Požadujeme

Kandidát by měl splňovat následující kritéria:<br/>
<ul>
<li> SŠ elektrotechnického směru</li>
<li> praxe na podobné pozici</li>
<li> znalost PLC programování</li>
<li> samostatnost a zodpovědnost</li>
<li> znalost anglického jazyka</li>
</ul>

Nabízíme

nadstandardní platové ohodnocení<ul>
<li> široké spektrum firemních benefitů (závodní stravování zdarma, týden dovolené navíc, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní připojištění,příspěvek na dojíždění, mobilní telefon, notebook, jazykové kurzy a další vzdělávání, firemní akce)</li>
<li> možnost kariérního růstu</li>
<li> práci v mezinárodním prostředí s každodenním využitím cizích jazyků</li>
</ul>