Volné pracovní místo  Policista/ka pořádkové policie METRO - Krajské ředitelství policie Praha

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 070–39 900 Kč / měsíc

Policista pořádkové policie oddělení METRO - Krajské ředitelství Policie Praha hledá kolegy a kolegyně, parťáky, kteří budou hrdí na svoji profesi.

STAŇ SE STRÁŽCEM PRAŽSKÉHO PODZEMÍ!

Jaká bude Vaše náplň práce:
  • dohled nad bezpečností občanů v pražském metru a na vlakových nádražích,
  • pátrání po hledaných a pohřešovaných osobách,
  • ochrana osob a majetku,
  • provádění eskort osob omezených na osobní svobodě,
  • dohled nad bezpečností dopravy (BESIP) a reakce na tísňovou linku v rámci výkonu motorizované hlídky na území hl. m. Prahy,
  • spolupráce s IZS při řešení mimořádných událostí v metru,
  • podílení se na bezpečnostních opatřeních na území hl. m. Prahy,
  • spolupráce s pracovníky Dopravního podniku a Městskou policií hl. m. Prahy,
  • dohled nad bezpečností občanů při doprovodech rizikových vlakových spojů.

Pokud byste měli otázky týkající se služby na oddělení METRO, nebo by Vás něco o tomto oddělení zajímalo, prosím použijte odpovědní formulář

Požadujeme

  • Občanství České republiky
  • Věk 18 let
  • Bezúhonnost
  • Středoškolské vzdělání zakončené maturitou
  • Dobrá fyzická, osobnostní a zdravotní způsobilost

Nabízíme

  • perspektivní zázemí organizace s možností kariérního růstu,
  • práci ve směnném (12,24 hodinové směny) a nesměnném provozu,
  • moderní komunikační a lustrační technologie,
  • taktickou, balistickou výstroj a další ochranné prostředky pro bezpečný výkon služby,
  • služba v zajímavém prostředí pražského metra,
  • výcvik ke zdokonalování v řízení vozidel na polygonu,
  • výcvik střelby z pistole, samopalu, nebo použití taseru,
  • taktický výcvik pro vstupy do objektů a eskort osob,
  • volný vstup do moderně vybavených posiloven,
  • možnost vysokoškolského studia na Policejní akademii při zaměstnání,
  • náborový příspěvek 150.000,-Kč,
  • pro mimopražské policisty je zajištěno ubytování 20 let zdarma,
  • odchodné a výsluhový příspěvek,
  • 6 týdnů dovolené,
  • příspěvek na stravu s možností odběru na několika místech Prahy,
  • příspěvek na penzijní pojištění,
  • bezúročná půjčka
  • volný vstup do moderně vybavených posiloven.

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

Každé úterý a čtvrtek vždy ve 13.00 hod probíhá na Skype informativní schůzka k možnosti Vašeho uplatnění u Krajského ředitelství policie Praha. Je nutné si dát do vyhledávače "Nábor policie Praha" a rovnou volat videohovorem, do skupinového schůzky, pak budete přidáni.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vás.

Máte zájem o nabídku Policista/ka pořádkové policie METRO - Krajské ředitelství policie Praha?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Martina Novotná, DiS. z Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy

Aktualizováno před 4 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Policista/ka pořádkové policie METRO - Krajské ředitelství policie Praha

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.