Zařazeno v oborech:
Řemeslné a manuální práce, Strojírenství, Výroba a průmysl
Pozice:
Zámečník
Lokalita:
Liberec
Může se Vám hodit:
Zámečník Liberec

Volné pracovní místo POMOCNÝ ZÁMEČNÍK

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Liberec
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity

Zavedená společnost zabývající se zakázkovou i sériovou výrobou svařováním ocelových konstrukcí v ochranné atmosféře metodou MIG/MAG hledá vhodné kandidáty na pozici pomocného zámečníka.

Požadujeme:

  • vyučen v oboru nebo prokazatelná praxe
  • manuální zručnost
  • chuť pracovat

Nabízíme:

  • práce v jednosměnné provozu
  • jednoduchou pracovní náplň
  • možnost postupu
  • 20 dní dovolené
  • zajímavé mzdové ohodnocení

Pracovní náplň:

  • jednoduchá montáž
  • vrtání závitování
  • manipulace práce s jednoduchým ručním nářadím

Podobné nabídky práce

POTRUBÁŘ-PŘÍPRAVÁŘ-ZÁMEČNÍK
montáže v zahraničí, hlásit se předem telefonicky
POTRUBEX s.r.o. Vojanova 141/9, Liberec Plný úvazek
včera
INSTALATÉR - TOPENÁŘ
Montáže v zahraničí Požadavky: st. zkouška 111, 141 Hlásit se předem telefonicky
včera
ZÁMEČNÍK-SVÁŘEČ
Montáže v Libereckém kraji Požadavky: svářečský průkaz Dobré platové podmínky Doprava z České Lípy a Liberce zajištěna Životopisy zasílat emailem
týden
MISTR TOPENÁŘ
Požadujeme: alespoň základní zkušenosti v oboru, , ŘP skup. B, zkušenost s vedením montáže a kolektivu, zodpovědnost, samostatnost, preciznost, konstruktivní a pozitivní přístup Výhodou: znalost svářeníi a pájení Náplň práce: mont ...
AE Energie s.r.o. Dr. Milady Horákové 340/120, Libere... Plný úvazek
týden
ZÁMEČNÍK
svářečské zkoušky a praxe min. 2 roky
Pavel Dolejš Cidlinská 138/2, Liberec Plný úvazek
týden
ZÁMEČNÍK
vyučení a praxe v oboru, znalost čtení výkresů podmínkou, montáže i mimo Liberecký kraj, hlásit se předem telefonicky podmínkou
ABIE, s.r.o. Hodkovická 981/42, Liberec Plný úvazek
týden